درباره ما
 Home    درباره ما

معرفی کورانتینا هومز

Korantina_Homes_Logoکورانتینا هومز در سال 1980 تاسیس گردید، فعالیت خود را به عنوان یک شرکت ساختمانی کوچک با ساخت شهرک های مسکونی شهر پافوس در قبرس آغاز کرد. طی سالها کورانتینا هومز به عنوان شرکتی شناخته شده در سطح بین المللی توسعه یافت که تحت تیم مدیریت با سابقه ای طولانی در این صنعت بوده است.

وجهه خوب این شرکت به عنوان یک شرکت معتبر و قابل اعتماد در کنار نام کورانتینا هومز تقویت شده است. ما توانسته ایم با جذب مشتری از گوشه وکنار جهان اعتباری بین المللی را به خود جلب کنیم. جایگاه معتبر ما در بازار املاک قبرس نتیجه رفتار حرفه ای و کیفیت کار ما است. پس از انتخاب موقعیت مکانی مناسب، ابعاد مختلفی از مهندسی، معماری و طراحی منحصر به فرد کنار هم گرد آوری شده اند.

در کورانتینا هومز ما از تخصص مهندسان، معماران، طراحان داخلی و پشتیبانی فنی داخلی برخوردار هستیم تا بتوانیم کارایی و اعتبار را به شما عرضه کنیم. تمامی مراحل از طراحی گرفته تا ساخت، تکمیل پروژه، تحویل و فرایند آن در کنترل ما است.

 هدف ما ساخت املاک مسکونی استثنایی، لوکس و با طراحی منحصر به فرد در زیبا ترین مناطق قبرس با قیمت مناسب و دارای پتانسیل بالای رشد میباشد.

ما به تمرکز روی خواسته ها و نیازهای شما و ساخت خانه هایی با مشخصات دلخواه و مصالح با کیفیت و ارائه محصول با کیفیت متعهد هستیم. در کورانتینا هومز ما تنها متخصصین خبره را برای اطمینان از کیفیت نیجه کار به خدمت میگیریم.

07Zenith SitePlan - Copy
1
01Zenith pool_0000 - Copy

مدیر عامل شرکت

شیوه کار ما، طراحی مدرن با مشخصه های منحصر به فرد، تصمیمات جسورانه معماران، بالاترین کیفیت مصالح و مهارت را ارائه می دهد.
اجازه بدهید یکی از توسعه دهندگان، سازندگان و سرمایه گذاران قبرس، گروه Korantina Homesرا به شما معرفی کنم که در سال 2002 تاسیس شده و با تعهد، تلاش و تخصص و مهارت خود شهرت بسیار خوبی را در زمان کوتاهی در بازار خرید و فروش املاک به دست آورده است. شرکت ما نه تنها املاک لوکس منحصر به فرد را در شیک ترین مناطق قبرس ارائه می کند بلکه املاک برای بودجه های متوسط را نیز ارائه می دهد.

ما از ساخت املاک با شکوه اجتناب نمی کنیم

این شرکت برای جلب رضایت هر مشتری تمامی شرایط منعقد شده در قرارداد را به درستی انجام می دهد نه تنها در زمان تحویل ملک بلکه برای همراهی آنها در سازگاری با قبرس. ما به دقت زمین های ساختمان هایمان را انتخاب می کنیم. اصلی ترین منطقه پروژه های ما در مرکز منطقه توریستی لیماسول در فاصله چند قدمی دریا واقع شده است.

همچنین ما در زیباترین مناطق اطراف لیماسول جایی که قیمت ها بسیار پایین تر از مرکز شهر هستند نیز ساخت و ساز می کنیم. پروژه های گروه Korantina Homes به طور مداوم برنده جایزه طراحی و اجرا برای اصالت هر پروژه، استانداردهای بالا، تکنولوژی موثر و سازه های قابل اطمینان خود شده است.

جوایز و نشانهای بین المللی

LLA_logoپروژه های گروه Korantina Homesبه طور مداوم برنده جایزه طراحی و اجرا برای اصالت هر پروژه، استانداردهای بالا، تکنولوژی موثر و سازه های قابل اطمینان خود شده است. شرکت های گروه  Korantina Homes به عنوان پیشگام شناخته شده ساخت و ساز در قبرس اروپایی و برنده جوایز متعدد بین المللی، در زمینه ساخت پروژه های خلاقانه مسکونی و تجاری در برترین موقعیت های مکانی و همچنین پر طرفدار ترین و رو به رشد ترین مناطق بازار خرید و فروش املاک در قبرس ، پافوس، لارناکا،  لیماسول، پیسوری و پلاترس می باشد.

این کمپانی در سال 1980 تاسیس شده است و امروزه یکی از بزرگترین سازندگان املاک لوکس و از برترین طراحان سبک مدرن در شهر پافوس قبرس می باشد. کیفیت، خلاقیت و طراحی های منحصر به فرد املاک این شرکت شهرت بسیار خوبی را در طی سالیان فعالیت برایش رقم زده است.

کورانتینا هومز عضو دائم اتحادیه زمین داران و سازندگان املاک قبرس میباشد، همچنین عضو دائم فدراسیون بین المللی املاک (FIABCI) و نیز عضو اتاق بازرگانی قبرس می باشد.

original
4 Color jpg
customLogo