درباره پلیس
 Home    درباره پلیس

وقتی صحبت از تفریح کردن می آید این مکان پیشنهادات مختلفی را به شما ارائه می دهد و به نظر میرسد که بار دیگر قبرس خودنمایی میکند. اینکه شما میخواهید تفریح کنید یا استراحت ، از مناظر طبیعی و تاریخی الهام بخش لذت ببرید یا تعطعلات هیجان انگیزی داشته باشید نیازی نیست جای دورتری را جستجو کنید.

منطقه ایست خاص که به جمع آوری و ارائه هر آنچه شما نیاز دارید به زیر یک آسمان شهرت دارد. منطقه پلیس در شمال غربی جزیره قبرس واقع شده و فاصله آن تا پافوس حدود ۳۰ دقیقه و تا فرودگاه بین المللی پافوس حدود ۴۵ دقیقه میباشد و مکانی است که برای تمامی کسانی که آنجا را می بینند نوعی آرامش به همراه دارد.
نزدیکترین منطقه توسعه یافته به پلیس ، شبه جزیره با شکوه آکاماس می باشد که تازه ترین ماهی را ارائه می دهد و به جاذبه های شگفت انگیزش مثل آبزیان و آب گازدار و سواحل بکرش میبالد، .میتوان گفت پلیس پسرعموی فقیر پافوس است.

درعوض به شما فرصتی میدهد تا از قبرس لذت ببرید و احساس کنید که در زندگی به اندازه کافی خوش شانس هستید.
به طور حتم ، با وجود پلیس که یک شهر ساحلی است ، شما میتوانید صحت وجود سواحل زیبا در این منطقه را مشاهده کنید .
کل منطقه لاچی که قسمتی از پلیس است با سواحل احاطه شده است. بیشتر سواحل این منطقه از سنگریزه پوشیده شده است. زمانی که کمپ ساحلی در کنار دریا برپا می باشد آب بسیار شفاف و تمیز است. شما میتوانید لذت از خواب بیدار شدن در ساحل و شنای صبحگاهی در آبهای شفاف را تجربه کنید.

و زمانیکه صحبت از مواد غذایی تازه محلی می آید ، شما فقط به روستای ساحلی لاچی بروید . تمام ماهی هایی که در غذاها استفاده میشوند تازه صید میشوند و به همراه شراب سفید سرو میشوند. وعده غذایی شما همراه با یک بشقاب کاملا پر شده  از میوه های تازه به عنوان دسر سرو میشود که این میوه ها معمولا از زمین هایی که در همسایگی شما هستند چیده میشود.
پلیس منطقه ای زیباست. هر آنچه که شما میخواهید انجام دهید ، از استراحت در سراسر ساحل ، تا لذت بردن از هیجان ورزش های آبی و یا پیاده روی آرام در یک جنگل ، پلیس آنرا برای شما .فراهم کرده است.

پلیس قبرس