Home    پروژه سنت جورج

پروژه سنت جورج

6, Maniki Str, Peyia, Paphos,
8560, Cyprus
شروع قیمت: 2,600,000 یورو

پافس
پروژه ها
  clubhouse_paphos
  Cap_St_Georges_Clubhouse
  restaurant_and_bar_clubhouse

  درباره سنت جورج

  سنت جورج ( آگیوس جورجیوس) در لبه جنوبی از آکاماس Pensinsula ، یک پارک حفاظت شده طبیعی با برخی از بهترین مناظر و سواحل قبرس قرار دارد. سنت جورج محل معروف بازدید در منطقه پافوس در غرب قبرس است. سه قصر سلطنتی مسیحی و حمام ، همه از قرن 6 در اوایل دهه 1950 حفاری و کشف شده اند . حفاری های صورت گرفته بعدی دیگر سایت های باستانی در شیب جنوب کیپ در اوایل دوره روم مسیحی را فاش کرد.

  درباره باشگاه سنت جورج

  سنت جورج یک باشگاه خصوصی متشکل از ویلاهای لوکس منحصر به فرد از 295sqm تا 930sqm است که مجموعه ای منحصر به فرد در سواحل غرب قبرس است. جامعه ای که توسط افرادی که ارزش های مشترک در زمینه یک زندگی با کیفیت را دارند به اشتراک گذاشته شده. یک شیب ملایم به سمت دریا یک منظره تماشایی را برای هر خانه فراهم می کند. ویلاهای واقع در سنت جورج از مناظر پانورامای جزیره سنت جورج، که تنها جزیره ساحل غربی قبرس است لذت می برند. در سمت غرب،ویلاهای  سنت جورج از غروبی دیدنی و جذاب به صورت روزانه لذت میبرند و ویلاهایی برای به حداکثر رساندن این منظره طراحی شده اند. محل غارهای دریایی سنت جورج یک محیط منحصر به فرد و برخی از ناب ترین موقعیت های شنا در آب را در جزیره فراهم می کند . سنت جورج محلی مناسب برای استراحت  است تا، تلفن ها را خاموش  کنیم و صرفا به استراحت بپردازیم. کسانی که مایل به فعالیت و هیجان  بیشتر هستند نیز به همان اندازه خدمات رفاهی برایشان فرام آورده شده است: شنا و ورزش های آبی مانند موج سواری، غواصی و کایت سواری از جمله آن ها هستند. افرادی که قصد ماجراجویی بیشتر را دارند می توانند  به کوه های اطراف از طریق مسیرهای پیاده روی بروند و از پیاده روی لذت ببرند.

  در مورد ویلاها

  تمامی املاک و ویلاها در طراحی داخلی شان از هنر بهره برده اند. پانل های تعبیه شده در هر اتاق کنترل همه چیز را از میزان روشنایی تا دمای حمام را در دست دارند و تمامی سیستم ها می توانند به طور کامل از هر نقطه در جهان کنترل شوند. دوش های منحصر به فرد، اتاق خواب های بزرگ ، حمام، پنجره های غول پیکر که موجب به حداکثر رساندن مقدار نور طبیعی به درون می شوند همگی از امکانات این ویلاها هستند. یک جکوزی یا سونا نیز در ویلای در دسترس است. ویلاهای از نظر  سبک و طراحی با سبک معاصر و ظرافتی بی انتها ساخته شده اند. اشکال و مواد به کاررفته در ساختمان ها از مواد محلی و موجود در بستر طبیعی الهام گرفته است اما به شکل یک کل خلاق و هماهنگ طراحی شده اند. تمامی ویلاها از لحاظ رنگ آمیزی مورد استفاده یکسان هستند ولی پس از اتمام هر کدام دارای تنظیمات خاص و منحصر به فرد خود هستند. سطح معینی از انعطاف پذیری در پارامترهای طراحی شده که با توجه به نیازهای خاص هر مشتری ارائه خواهد شد.

  درباره محل ویلاها

  محل ویلاها از امنیت بالا و حفظ حریم خصوصی در تمام سال برخوردار است. همه ویلاها توسط یک اپراتور معتبر اداره و سرویس دهی می شود  که او نیز در صورت تمایل به اجاره ویلای شما می پردازد. همه صاحبان دسترسی به محل باشگاه وانجمن و به تمام امکانات را دارا هستند. محل ویلاها همه از خدمات یک هتل پنج ستاره برخوردارند ، از سرآشپزهایی که در خانه شخصی شما حاضر می شوند تا پرستاران بچه و نیز راننده هایی که شما را به هر نقطه ای که شما می خواهید می برند و تضمین خواهند کرد که تمام نیازهای شما را برآورده سازند. خدمات آبگرم نیز وجود دارد که سطح وسیعی از آرامش را ارائه می دهند. درمان های آبگرم می تواند هم در ویلای شما و یا در محل آبگرم اصلی صورت گیرد . اگر شما فقط خوردن، نوشیدن و خوشگذرانی در ویلای خود را ترجیح میدهید این ویلاها می توانند به راحتی این نیاز شما را برآورده سازند.

  ویلاها

  ویلاهای با دید دریا

  • شروع قیمت از 3،200،000 € + مالیات بر ارزش افزوده
  • 4 اتاق خوابه
  • 310 متر مربع مساحت تحت پوشش
  • 1100+ sql.m مساحت قطعه
  restaurant_and_bar_clubhouse

  ویلاهای فاز دوم

  • شروع قیمت از 2،600،000 € + مالیات بر ارزش افزوده
  • 4 اتاق خوابه
  • 310 متر مربع مساحت تحت پوشش
  • 600-800 sql.m مساحت قطعه
  cap_st_georges_suites

  درخواست اطلاعات بیشتر

  اسم شما*

  ایمیل شما

  شماره تلفن شما

  پیغام شما


  امکانات

  خدمات نگهبانی 24 ساعت روز و 7 روز هفته
  بار و رستوران
  محوطه بازی تنیس
  خدمات نگهبانی و نیروی امنیتی 24 ساعت روز و 7 روز هفته/ کنترل مرزها و درب ها
  فضای فرود برای هلیکوپتر
  دسترسی مستقیم به باغ های زینتی و تفریحی مقابل دریا
  اسپا / درمان
  اتاق کنفرانس/ اتاق سینما
  تمیز کردن خانه و تعمیر و نگهداری
  ساحل خصوصی با اینترنت و سرویس بار
  سالن بدنسازی کاملا مجهز
  مدیریت / تعمیر و نگهداری دفاتر
  خدمات باغبانی

  Loading map...

  نقشه ساخت