Home    پروژه اقامتی مرجان

پروژه اقامتی مرجان

Trikomou Street 32, Peyia, Peyia,
8560, Cyprus
شروع قیمت: 2,500,000 یورو

پافس
پروژه ها
  living_
  bedroom_

  درباره پروژه اقامتی مرجان

  پروژه اقامتی مرجان شامل 20 آپارتمان ، 12 ویلا و یک خانه ی باشگاهی با محوریت  هتل – بوتیک  است.این تنها طرح خصوصی است که با Government Marina به صورت مشترک انجام گرفته و خدماتی از قبیل امنیت 24 ساعته ، آبگرم و ماساژ، سونا، سالن بدنسازی و خدمات دربانی و نگهبانی در این مجموعه ارائه میگردد.

  مجموع اندازه پلات  13 436 مترمربع است ، با اندازه منطقه از 5 143 مترمربع که قابلیت ساخت وساز را داراست.حفظ حریم خصوصی ازطریق یک مرز فضای سبز 80 متری بین نزدیک ترین خانه همسایه و مکان اقامت شما قابل تضمین است.

  این املاک در یک مکان خصوصی و امن واقع شده اند که نگهداری از آن ها به صورت رایگان است و با خرید آنها واجد شرایط برای کسب اقامت دائم و پاسپورت اروپا و فرصت های سرمایه گذاری فعلی می گردید.

  محل و محیط اطراف

  خلیج مرجانی واقع در Pegeia-پافوس، یکی از معروف ترین مقاصد توریستی در  Paphosareaاست که سالانه بیش از 2 میلیون میهمان از ساحل معروف خلیج مرجانی بازدید میکنند ،ساحلی که بیش ترین تعداد پرچم آبی  در ساحل در قبرس را داراست.

  خلیج مرجانی یک تجربه آشپزی کوچک برای میزبانی از هر سلیقه از غذاهای چینی تا ایتالیایی، ژاپنی، قبرسی و هندی را برای افراد فراهم می آورد.این مکان قلمرو ایی خاص برای صرف  ناهاری خوب، زندگی شبانه و باشگاه است، اما در عین حال آرامش و استراحت رادر زیر آفتاب مدیترانه ارائه می دهد.

  Peyiais یک شهر در قبرس با جمعیت حدود 10،000 نفر است. Peyiais به طور عمده در دامنه های شیب دار از تپه های ساحلی خلیج مرجانی واقع شده است، که در انتهای جنوبی شبه جزیره Akamas، ودر 14 کیلومتری شمال پافوس واقع شده است. جمعیت زیادی از مهاجران انگلیسی و تعداد فزاینده ای از خانه های تابستانی و آپارتمان ها در این منطقه واقع شده اند. در مرکز شهر سالن مرکزی شهر، کلیسا، ایستگاه پلیس و چند مغازه  کوچک، رستوران ها و بانک قرار دارد. با توجه به محل شهر که در دامنه کوه واقع شده بخش بسیاری از شهر مشرف به خلیج مرجانی و پافوس است.

  Peyiais در واقع یک منطقه بزرگ از جنگل را پوشش می دهد و بر روی تپه بالای روستا در شمال، به دریا در جنوب، و از شرق خلیج Maain به شبه جزیره Akamas در غرب مشرف است.

  جزئیات ویلاها

  • 4 اتاق خواب
  • مجموع اندازه ویلا حدود 500 متر مربع
  • منطقه تحت پوشش 250 متر مربع
  • تاریخ تحویل: 12 ماه
  • قیمت: 2،500،000 + مالیات بر ارزش افزوده
  house-11-back
  house-6-front-1_
  apartments-pool_

  درخواست اطلاعات بیشتر

  اسم شما*

  ایمیل شما

  شماره تلفن شما

  پیغام شما


  امکانات

  سونا
  زندگی لوکس
  فرصت های سرمایه گذاری
  امکان تقاضا دکتر

  Loading map...