Home    پروژه زنیت

پروژه زنیت

Peyia, Paphos,
Cyprus
شروع قیمت: 1,500,000 یورو

پافس
پروژه ها
  02Zenith pool_0001 - Copy
  06Zenith villa interior Water feature_
  08Zenith Restaurant1_

  درباره منطقه

  Pegeia در ساحل مرجانی یکی از کهن ترین سایت های باستان شناسی در کل قبرس واقع شده است. این مکان را به عنوان اولین محل سکونت انسان ها بیش از 4000 سال پیش معرفی کرده اند.

  این پروژه در فاصله مناسبی از پافوس واقع شده و در عین حال  به اندازه کافی نزدیک است تا به بازدید و گشت و گذار در آن پرداخت. می توان گفت که Pegeia نشان دهنده بهترین هایی از هر دو جهان است.

  محل اقامت

  12 خانه بی نظیر مشرف به دریا که همگی مجلل اند. هر کدام دارای استخر مخصوص به خود و دیگر تفریحات آبی است.این پروژه ها در ارتباط مستقیم با طبیعت هستند. ما برای شما یکی از این پروژه ها را محفوظ نگاه داشتیم.

  همه چیز در مورد پروژه زنیت

  اقامت منحصر به فرد برای افراد منحصر به فردی مانند شما، که بهترین چیزها را در زندگی درک میکنند.ما فقط 12 مجموع از این پروژه را در دسترس داریم که همگی خانه های 4 اتاق خوابه و 5 اتاق خوابه با  210 مترمربع و 310 مترمربع فضای داخلی می باشند.

  محل باشگاه وانجمن

  مواد غذایی خوب، شراب خوب، سالن بدنسازی، آبگرم و ماساژ، امنیت 24 ساعته و خدمات دربانی و نگهبانی.  زندگی رویایی خود را بدست آورید. در ذات زندگی تطهیر شوید. ذهن خود ، بدن خود و روح خود را. پس از آن به جهان خارج بازگردید و دوباره به دنیا آیید. این محل در یکی از خیره کننده اماکن منتظر شماست تا به بازسازی روح خود بپردازید. ما یک مکان بسیار خاص برای پاسخ به نیازهای شما ایجاد کرده ایم. زندگی در هماهنگی با مواد طبیعی – چوب، آب، زمین و سنگ و تنفس در هوای پاک.

  Pegeia در ساحل مرجانی یکی از کهن ترین سایت های باستان شناسی در کل قبرس قرار دارد.این مکان را به عنوان برای اولین محل سکونت انسان ها بیش از 4000 سال پیش معرفی کرده اند. این پروژه در فاصله مناسبی از پافوس واقع شده و در عین حال  به اندازه کافی نزدیک برای بازدید از آن و گشت و گذار. می توان گفت که Pegeia نشان دهنده بهترین هایی از هر دو جهان ااست.  به هر سو که بنگرید تحت تاثیر زیبایی خیره کننده محیط قرار خواهید گرفت. دریا و آب با تمام شکوه اش از میان صخره ها آبشارها  و جنگل  به آرامی فرود می آید . بیابان و گستره آسمان زیبا در همه جا . پهنه ابر در طول روز و زرق و برق ستارگان در شب همگی  از موهبت هایی اند که در هیچ جای دیگر مانند آن وجود ندارد .در هیچ جای دیگر نخواهید توانست این چنین به ارامش برسید.

  رسیدن به آرامش کامل ذهنی

  شما به بهشت رسیده اید.منظره مستقیم و دید کامل به دریا.آسمانی باز. طبیعت اطراف شما آشکار می شود. در حال حاضر شما واقعا می تواند خودتان باشید. محل اقامت بسیار زیبا و پرشور مشرف به دریا که بسیار مجلل است. هر کدام دارای استخر مخصوص به خود و دیگر تفریحات آبی است.این پروژه ها در ارتباط مستقیم با طبیعت هستند که  ما برای شما یکی از این پروژه ها را محفوظ نگاه داشتیم.

  ویلاها

  ویلای 4 اتاق خوابه

  • شروع قیمت از 1،500،000 € + مالیات بر ارزش افزوده
  • 4 اتاق خواب
  • 210 متر مربع منطقه تحت پوشش
  05Zenith villa interiorLoundge_

  ویلای 5 اتاق خوابه

  • شروع قیمت از 1،500،000 € + مالیات بر ارزش افزوده
  • 5 تعداد اتاق خواب
  • 310 متر مربع مساحت تحت پوشش
  03Zenith villa interior Kitchen - Copy

  درخواست اطلاعات بیشتر

  اسم شما*

  ایمیل شما

  شماره تلفن شما

  پیغام شما  Loading map...

  نقشه ساخت